Nowość na polskim rynku! ToolbOKS

Już teraz ToolbOKS, kompaktowa linia wysokiej jakości produktów niemieckiej firmy OKS, dostępna jest na naszym rynku! Sprawdź, co tworzy linię produktów ToolbOKS!

Nowa seria produktów ToolbOKS, która swoją polską premierę miała na poznańskich targach ITM, to kompaktowa linia wysokiej klasy produktów wprowadzona przez niemiecką firmę OKS. W skład serii wchodzą: środek czyszczący do hamulców, środek do usuwania rdzy, silikon w sprayu oraz olej uniwersalny zawierający PTFE.

Co wyróżnia toolboks?

Prosta obsługa i nowoczesny wygląd sprawiają, że produkty ToolbOKS idealnie pasują do obecnych wymagań specjalistów z różnych branż. Ze względu na doskonały stosunek ceny do jakości, produktów ToolbOKS nie może zabraknąć w żadnym warsztacie czy po prostu na biurku majsterkowicza. „Nasza nowa seria ToolbOKS stanowi ofertę pasujących produktów w atrakcyjnej cenie dla warsztatu. Oczywiście wszystkie nasze produkty ToolbOKS są <made in Germany>. Użytkownicy mogą więc polegać na stale wysokiej jakości”, tak o serii ToolbOKS mówi rzecznik zarządu firmy OKS, Christian Göggelmann.

Produkty toolboks

Megart - spray
Sprawdź, co wpływa na wyjątkowość produktów linii ToolbOKS!

ToolbOKS – środek czyszczący do hamulców

Gdzie się go stosuje?

Swoje zastosowanie znajduje przy usuwaniu uporczywych zanieczyszczeń i pozostałości: olejów, smarów, żywic, klejów, smoły, sadzy, płynów hydraulicznych i hamulcowych, a także startych cząstek sprzęgła i hamulców.

Zalety i korzyści środka:

ToolbOKS – olej uniwersalny z PTFE

Gdzie się go stosuje?

Olej uniwersalny z PTFE idealnie sprawdza się przy smarowaniu ruchomych części w pojazdach i w maszynach, jak również przy pielęgnacji i ochrony powierzchni metali.

Zalety i korzyści oleju:

ToolbOKS – środek do usuwania rdzy

Gdzie się go stosuje?

Zastosowanie znajduje przy nieniszczącym demontażu zardzewiałych połączeń śrubowych, jak i przy uwalnianiu zakleszczonych części pojazdów i maszyn.

Zalety i korzyści środka:

ToolbOKS – silikon w sprayu

Gdzie się go stosuje?

Silikon w sprayu idealnie sprawdza się przy: smarowaniu i polepszaniu właściwości ślizgowych, ochronie części gumowych i tych z tworzywa sztucznego przed utratą elastyczności, zanieczyszczeniami i oblodzeniem, a także przy pielęgnacji i impregnacji powierzchni.

Zalety i korzyści silikonu w sprayu:

Jaki jest zakres jego zastosowania?

Poznaj sam walory produktów linii ToolbOKS!

Więcej informacji na temat produktów wraz z kartami charakterystyki znajdziesz klikając tutaj

Przy zakupie każdego z 4 produktów, każdy Klient otrzyma oryginalny i praktyczny uchwyt do puszek!